Quantcast

EVANA ESSENTIAL BEAUTY EYESHADOW PALETTE SZEMHÉJFESTÉK PALETTA

$
0

Ez a mesébe illő, matt, metál és fényes színekből álló szemhéjfesték paletta extrán pigmentált és egész napon át tartó eredményt biztosít. Színei egyszerűen kombinálhatók, fantasztikusan satírozhatók. A különféle árnyalatok rendkívül változatosan használhatók. A natúr, nappali sminkhez illetve az alkalmi jellegű, fotó, kifutó sminkekhez is tökéletes. Briliáns textúrájú, kiváló minőségű szemhéjfesték kollekció, tükörrel ellátott palettában.

Szeretnéd Te is megismerni a professzionális sminktermékek világát? Tanulj a Glamour Makeup Academy sminkiskolában!

Iratkozz be most bármely sminktanfolyamra kedvezményes áron! https://profisminkiskola.hu/tanfolyamok/

The post EVANA ESSENTIAL BEAUTY EYESHADOW PALETTE SZEMHÉJFESTÉK PALETTA appeared first on Glamour Makeup Academy.

Viewing all articles
Browse latest Browse all 98